VSTÚPTEReklamné SMS vašim klientom a prezentačné reklamné emaily. MassMail - cielený marketing s najvyššou efektivitou.

Hromadné zasielanie e-mailov - newslettrov

Zasielanie newslettrov je povinný prvok v marketingu každej úspešnej firmy.
Udržujte si vzťahy so svojimi klientami, informujte ich o novinkách a službách z vašej ponuky. Už nikdy neprídete o zákazníka kvôli svojej nečinnosti.
Stačí vyplniť email odosielateľa. Žiadne nastavovania.
Pred odoslaním pripraveného reklamného emailu len vyplníte email odosielateľa. Žiadne nastavovanie mailových kont. Systém je intuitívny a jednoduchý.
Viaceré bezplatné vzory emailov, na vás je už len obsah emailu.
Vyberiete si niektorú z bezplatných vzorov, ako bude váš email vyzerať, vpíšete vašu ponuku a správu. A odošlete.
Adresujte maily zákazníkom podľa vlastného členenia.
Vytvárate si vlastné zoznamy adresátov z vašej databázy. Môžete ju vytvoriť ručne alebo importovať z akéhokoľvek vášho programu.
Budujte si bázu klientov.
Mať správnu, živú a dobre členenú databázu klientov je veľmi dôležité. V MassMaili je preto správa klientov do skupín veľmi jednoduchá a prehľadná.
Nikoho neobťažujete.
Databáza vašich klientov je vaša, preto je cielenie veľmi priame. Ak aj niekoho budú vaše emaily obťažovať, jedným klikom sa z nej odhlási. Všetko je v súlade so zákonom!
Technicky vynikajúce riešenie.
Nezaťažujete vaše maily ani servery. Všekto prebieha na zabezpečených technológiách, ktoré sú na to pripravené.
Jednoznačné meranie efektivity každej kampane.
MassMail obsahuje informácie o doručených emailoch, a veľmi ľahko viete merať aj úspešnosť predaja či inej akcie, ktorú od zákazníka očakávate.
Vhodné na pravidelné info a ponukách, kampaniach a akciách.
Newslettre, reklamné emaily alebo aj MassMail je ideálny nástroj na udržiavanie kontaktu so zákazníkom. Ste na očiach, prezentujete to najlepšie, čo ponúkate.
Zaregistrujte sa do aplikácie MassMail a vyskúšajte sami! Každá nová registrácia má k dispozícii kredit 20 centov na otestovanie funkcionality. Garantujeme vašu spokojnosť!

Potrebujete pomoc alebo nerozumiete systému? Volajte 0907 972 845 alebo mailujte info@massmail.sk alebo s nami chatujte!

Obchodné podmienky pre MassMail.sk